12.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

Agjentja e Pogbas: Ai po stërvitet për t’u rikthyer në fushë

Nga e premtja e 16 shkurtit, çdo moment mund të jetë i duhuri për dëgjimin e Paul Pogbas para Gjykatës Kombëtare Anti Doping.

Avokatët e mesfushorit francez kishin marrë shtyrjen nga 18 janari për të përgatitur mbrojtjen pasi lojtari i Juventusit rezultoi pozitiv me “pentadehydroepiandrosterone”, i cili është një hormon pararendës i testosteronit. Agjentja e tij Rafaela Pimenta hodhi dritë mbi të në një intervistë me “Cronache di Spogliatoio”.

“Pogba mund të kthehet të premten në fushë. Ai është gati për çdo situatë, ai është gjithashtu një kampion mendërisht. Pogba merr goditje, e tretë atë dhe vazhdon përpara. Ai stërvitet duke e ditur se duhet të jetë gati”, ka deklaruar agjentja e lojtarit francez.

Më Shumë

“Fortnight”, kënga e re e Taylor Swift thyen rekord!

Kënga e re e Taylor Swift “Fortnight” po korr një sukses të jashtëzakonshëm. Spotify së fundmi njoftoi se kënga e 34-vjeçares “Fortnight”, me Post...

Totaj pret U.D. të Kryeshefit Ekzekutiv të ASK’së, diskutojnë për procesin e regjistrimit të popullsisë

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj priti sot U.D. të Kryeshefit Ekzekutiv të Agjencisë së Statistikave të Kosovës (ASK), Avni Kastrati. Siç bëhet e...

Lajmet e Fundit