18.8 C
Prizren
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Aksident i rëndë në “Rrugën e Kombit”, përplasen dy kamiona

Dy kamionë dhe një veturë janë përplasur ndërmjet tyre.

Nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Më Shumë

Policia shqipton mbi 1 mijë e 960 gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1960 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore janë evidentuar...

Vazhdon regjistrimi i popullsisë në Prizren: Kontaktoni në numrat e publikuara!

Komuna e Prizrenit ka njoftuar se regjistrimi i popullsisë do të vazhdojë deri më 24 maj. "Të gjithë ju që keni mbetur pa u regjistruar,...

Lajmet e Fundit