10.8 C
Prizren
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Aksident në Korishë të Prizrenit, tre të lënduar


Dy vetura janë aksidentuar në Korishë të Prizrenit.

Tre persona janë lënduar, dy meshkuj dhe një femër.

Ata, kanë pranuar tretman mjekësor dhe më pas janë liruar në shtëpi./PrizrenPress.com/

Mbi 14 mijë banorë të Rahovecit përfitojnë nga rrjeti i ri elektrik

Qindra shtylla të reja të betonit, tok me përçuesit e rinj, tashmë gjarpërojnë nga Rahoveci, përgjatë vreshtave të kësaj komune, drejt fshatrave të thepisura...

Mungon eksperti financiar, shtyhet gjykimi ndaj ish-drejtorit të Urbanizmit në Prizren

Gjykata e Prizrenit ka vendosur të shtyjë seancën kundër ish-drejtorit të Urbanizmit, Nijaziu Kryeziu, pasi mungoi eksperti financiar.Kryeziu po gjykohet se ka lidhur kontrata...

Lajmet e Fundit