6.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Aksident në Landovicë, vetura godet biçiklistin

Një aksident trafiku ka ndodhur në Landovicë të Prizrenit, në mes të një automjeti dhe një biçiklisti, shkruan “PrizrenPress”.

Biçiklisti ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK në Prishtinë.

“Është raportuar për në aksident trafiku në mes të nj automjeti dhe një biçiklete. Si pasojë lëndime trupore pëson drejtuesi i biçikletës viktima mashkull K/Shqiptar i cili është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Qeveria në mbledhje elektronike, ndanë mjete për krizën energjetike

Qeveria e Republikës së Kosovës ka zhvilluar sot mbledhjen Elektronike në të cilën ka ndarë 7,278,747.59 € për zbatimin e masës 3.7 - Mbështetje...

Vjedhje në Rahovec

Në një shtëpi në rrugën “Vëllezërit Haradinaj” në Rahovec,  hajnat kanë vjedhur para e gjësende në vlerë prej mijëra euro. Vjedhja ka ndodhur gjatë ditës...

Lajmet e Fundit