37.8 C
Prizren
E premte, 19 Gusht, 2022

Aksident në mes dy veturave në Shirokë: Veturat goditen në rreth

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në vendin e quajtur “tek rrethi” në lagjen Shirokë të Suharekës. Një shofer ka goditur një veturë tjetër derisa ishte duke hyrë në rreth, shkruan Gazeta Metro.

Lexues të Metros para pak minutash kanë dërguar disa fotografi, ku edhe kanë njoftuar se ka ndodhur një aksident pa lëndime në njerëz.

Sipas lexuesve shoferi i cili ishte duke hyrë në rreth, ka goditur shfoeren e cila ishte duke vozitur një veturë Mercedes-Benz.

Bëhet e ditur se në vendin e ngjarjes kanë dalur Policia dhe se përveç dëmeve materiale nuk raportohet për ndonjë gjë tjetër.

Më poshtë keni fotografi nga aksidenti.

 

Më Shumë

Zelensky ndezë rimeçin mes Usyk dhe Joshuas me mesazhin e tij të fuqishëm

Në ato orë të vetmuara pas dyerve të mbyllura, Oleksandr Usyk është përgatitur për rimeçin me Anthony Joshuan. Që kur u largua nga shtëpia në...

Suharekasi i dehur, me armë në dorë kërcënon anëtarët e familjes – motra thërret policinë për ndihmë

Përdorimi i alkoolit po u shkakton telashe të mëdha të rinjve kosovarë, të cilët shpesh humbin kontrollin mbi veprimet e tyre, duke u bërë...

Lajmet e Fundit