9.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Aksident në Prizren, lëndohet rëndë këmbësorja

Një aksident trafiku ka ndodhur të shtunën në Prizren, ku një veturë ka goditur një këmbësore të cilës i ka caktuar lëndime të rënda

Rasti ka ndodhur pasditen e së shtunës në rrugën “Wesley Clark” në Prizren, ku sipas raportit të policisë, drejtuesi i automjetit ka qenë në gjendje të dehur dhe nga pakujdesia e ja goditur këmbësoren.

Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në spitalin e Prizrenit, ndërsa në lidhje me rastin është njoftuar prokurori

Më Shumë

Roberto: Do ta mirëprisnim Messi-n me krahë hapur

Mesfushori i Barcelonës, Sergi Roberto, nuk mund ta kuptojë pse tifozët e PSG-së do ta sulmonin Lionel Messin. Messi, 35 vjeç, u sha nga tifozët...

Prizren, hapet ekspozita `Gjenocidi serb në Kosovë 1998-1999

Sot, në Prizren, është hapur ekspozita “Gjenocidi serb në Kosovë 1998-1999”,  realizuar nga prof. dr. Nusret Pllana, Hasan Morina dhe Esat Shala.   Bëhet e ditur se...

Drejtqëndrimi yt

Lajmet e Fundit