18.8 C
Prizren
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Aksident në Rahovec, dy të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur  sot  në fshatin Mrasor të Rahovecit.

Dy persona janë lënduar, njëri rëndë.

Deri te aksidenti dyshohet të ketë ardhur për shkak të kyçjes së pasigurt në rrugë të njërit prej shoferëve dhe më pas ka goditur veturën tjetër e cila ishte në tejkalim.

Më Shumë

Murati tregon se si do të funksionojë skema e re e asistencës sociale në Kosovë

Në Objektin e Qeverisë, Kryeministri Albin Kurti dhe ministri i Financave, Hekuran Murati sot morën pjesë në konferencën për shënimin e fillimit të pilotimit...

Policia shqipton mbi 2 mijë e 155 gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 2155 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore janë evidentuar...

Lajmet e Fundit