23.8 C
Prizren
E enjte, 21 Shtator, 2023

Albina shkon në dasmë, me këtë fustan të bukur merr gjithë vëmendjen e dasmorëve

Albina Kelmendi është këngëtarja e cila këtë vit e përfaqësoi Shqipërinë në Eurovision.

Ky ishte viti edhe kur këngëtarja Albina Kelmendi i dha fund beqarisë.

Tani bukuroshja është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo përmes një foto ka treguar se është bër gati për të shkuar në një dasëm.
E veshur me një fusta të gjatë, Albina duket që ka gjetur edhe ngjyrën ideale që i rri bukur, ajo e zeza. /ORAinfo/

Dënim unik me nga 12 vjet burgim për dy të akuzuarit për shpërthimin në Zhur, ku kishte vdekur një polic

Gjykata Themelore në Prizren ka shpallur aktgjykim dënues ndaj Iran Badallit dhe Arben Gashit, duke i dënuar me dënim unik me nga 12 vjet...

De Gea po transferohet të ekpi i njohur nga La Liga

Klubi i La Ligas interesohet për De Gean David De Gea ka mbetur pa klub që kur u nda me Manchester Unitedin gjatë verës që...

Lajmet e Fundit