11.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Alessandra Ambrosio me një set shumë seksi

alessAjo është e njohur në mbarë botën si një nga modelet më seksi të Victoria’s Secret.

Së fundmi, modelja 33- vjeçarja ka realizuar një set shumë të nxehtë në rrugët e Rios.

Më Shumë

Anulohet gjykimi për vrasjen me thikë tek “Tranziti i ri” në Prizren

Në Gjykatën Themelore në Prizren, të hënën, është anuluar seanca gjyqësore ndaj të akuzuarve për vrasjen e M.K., Orhan Ademaj dhe Albert Ademaj, për...

24 vjet nga masakra në Burim të Malishevës

Sot mbushen 24 vjet nga ngjarja më e rëndë në Malishevë, përkatësisht nga masakra e forcave serbe në Burim, ku u vranë dhe u...

Enigmë

Lajmet e Fundit