8.8 C
Prizren
E premte, 19 Prill, 2024

Almeda Abazi shtrihet në spital

Almeda Abazi duket se është në gjendje jo të mirë shëndetësore.

Përmes një instastory ajo është shfaqur e shtrirë në spital.

E bukura shqiptare zbuloj se ka filluar një trajtim me ‘Glutation’.

Një trajtim ky që e ndihmon njeriun në forcimin e sistemit imunitar, energji trupore, rigjenerim të lëkurës e shumë të mira të tjera shëndetësore.

Më Shumë

Totaj: Amerikanët janë lodhur me Albin Kurtin

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, deklaroi se amerikanët janë lodhur nga qasja e Qeverisë Kurti dhe se durimi i tyre po përfundon. “Duhet...

Kirurgu i Spitalit të Prizrenit, Zgjim Berisha aderon në Vetëvendosje

Kirurgu i Spitalit Regjional të Prizrenit, Dr. Zgjim Berisha ka aderuar në Lëvizjen Vetëvendosje në Prizren. “Qendra e Lëvizjes Vetëvendosje në Prizren çdo ditë e...

Lajmet e Fundit