11.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Almeda Abazi shtrihet në spital

Almeda Abazi duket se është në gjendje jo të mirë shëndetësore.

Përmes një instastory ajo është shfaqur e shtrirë në spital.

E bukura shqiptare zbuloj se ka filluar një trajtim me ‘Glutation’.

Një trajtim ky që e ndihmon njeriun në forcimin e sistemit imunitar, energji trupore, rigjenerim të lëkurës e shumë të mira të tjera shëndetësore.

Më Shumë

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Asociation “Loyola–Gymnasium” ka shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj, për klasën e parë, të gjashtë dhe dhjetë . Konkurs Të dashur prindër dhe fëmijë,...

Arrin në mbi 50 mijë numri i të vdekurve nga tërmetet në Turqi 

Numri i të vdekurve nga tërmetet që goditën Turqinë jugore muajin e kaluar është rritur në 50 mijë e 96 viktima, sipas Agjencisë për...

Drejtqëndrimi yt

Lajmet e Fundit