25.8 C
Prizren
E shtunë, 20 Korrik, 2024

Antonela i drejtohet Einxhel: “Ti gjithmonë jep komente negative”

Einxhel dhe Antonela kanë pasur një debat së bashku.

Është hera e parë që viti i ri do të fesohet brenda shtëpisë së famshme në Shqipëri, ku banorët do të jenë të lirë të përgatisin çfarë të duan.

Ata mund të organizojnë ,kërcim,këngë,aktrim,imitime apo edhe talente të tjera që mendojnë se ata kanë.

Vajzat kanë debatuar në lidhje me këtë gjë ku Antonela i tha Einxhel se nuk ështe vetëm ideja e asaj por të mos ja prishi qejfin edhe banorëve të tjerë.

“Ti këtu thua unë nuk bëj kërcim këtej e andej,je duke ja prishur qejfin të tjerëve edhe nuk është se po e bën vetëm tani por e bën gjithmonë,e jep komentin negativ gjithmonë”,-tha Antonela.

“Unë e dhash një shpjegim pse, nuk thashë do të bëhët kështu siç them unë dhe pikë”,-tha Einxhel.

Më Shumë

Mbi turizmin në Shqipëri, patriotët kujdestar, për ata që e duan me zemër dhe ata që e shohin dhe e ndjenjë nga distanca vlerën...

Nga Musa Sabedini – Ditëve të fundit është bërë çështje problematike krejt e panevojshme dhe madje për mua humbje kohe, mbi turizmin në Shqipëri,...

Përfshihen nga zjarret disa fusha dhe male në Suharekë

Kanë marrë flakë edhe fushat dhe malet e Suharekës. Lajmin e ka bërë të ditur Organizata Vullnetare Zjarrfikësit dhe Shpëtimit. “Suhareka përfshihet nga zjarre të mëdha...

Lajmet e Fundit