19.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Arban Abrashi, zëdhënës i Qeverisë

Arban AbrashiBurime te Koha.net bëjnë me dije se ministri i Punës dhe i Mirëqenies sociale, Arban Abrashi, është emëruar edhe ne postin e zëdhënësit të Qeverisë së Kosovës.

Qeveria parapake e udhëhequr nga Hashim Thaçi nuk ka pasur zëdhënës.

Më Shumë

Çmimi i derivateve për 24 orët e fundit

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë publikoi dje çmimet tavan për derivatet e naftës. Çmimet maksimale janë si në vijim: 1.60 euro për Litër, për produktin...

Ministria publikon çmimet e derivateve

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka publikuar limitin për çmimet e derivateve për 24 orët e ardhshme. Siç njofton ministria, çmimi maksimal i lejuar...

Lajmet e Fundit