16.8 C
Prizren
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Arbër Hoxha konfirmon largimin nga KF Ballkani

Futbollisti nga Istogu, Arbër Hoxha me anë të një postimi ka konfirmuar largimin nga KF Ballkani i Suharekës.

Hoxha ka falënderuar tashmë ish-skuadrën për momentet e kaluara në dy vitet e fundit, përcjell Klan Kosova.

“Jam shumë krenar që isha pjesë e Ballkanit. Ju ishit shtëpia ime e dytë dhe gjithmonë do të keni një vend special në zemrën time”, ka shkruar Hoxha.

Ky i fundit pritet që karrierën ta vazhdojë në Kroaci.

Më Shumë

Lajmet e Fundit