34.8 C
Prizren
E enjte, 18 Gusht, 2022

Arbër Rexhaj, kandidat i Vetëvendosjes për kryetar të Prizrenit

Arbër-RexhajLëvizja Vetëvendosje! në Prizren, organizon sot procesin e brendshëm zgjedhor për kandidatin për kryetar të Prizrenit. Zgjedhjet fillojnë në ora 10:00.

Burimet e “PrizrenPress-it”, ndërkaq bëjnë të ditur se kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje! në Prizren, Arbër Rexhaj, do të jetë kandidati i vetëm që do t’i nënshtrohet votës së brendshme për kryetar të Komunës. ”Arbër Rexhaj do të jetë kandidati i vetëm i Vetëvendosjes për kryetar të Prizrenit”, tregon burimi i “PrizrenPress-it”.

Anëtarët e Lëvizjes Vetëvendosje! në Prizren, do të votojnë në zyrat e Qendrës, ndërsa pika të votimit do të ketë edhe në fshatra. /PrizrenPress.com/

 

Më Shumë

Hoti: Situata e pasigurisë është si rezultat i mosveprimit të qeverisë

Ish-kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti, ka thënë se situata depresive dhe e pasigurisë në Kosovë erdhi si rezultat i mosveprimit të qeverisë. Hoti tha se...

VIDEO/ Stresi dhe Noizy ngjiten së bashku në skenën e Alpha Show

Stresi dhe Noizy janë ngjitur për herë të parë së bashku në skenën e “Alpha Shoë”, koncertin që organizoi ky i fundit mbrëmjen e...

Lajmet e Fundit