15.8 C
Prizren
E hënë, 29 Maj, 2023

Arrestohen dy të dyshuar për ngacmim seksual

Dy raste të ngacmimit seksual janë raportuar në Policinë e Kosovës.

Sipas raportit 24-orësh të Policisë në lagjen ‘Dardania’ në Prizren, është shoqëruar në polici një i dyshuar që ka ngacmuar seksualisht një vajzë.

Rasti ka ndodhur më 21 maj. Me vendim të prokurorit, pasi palët janë liruar dhe rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

Ndërkaq në Klinë është arrestuar një i dyshuar që ka ngacmuar seksualisht një grua.

Rasti ka ndodhur më 22 maj.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Ish-drejtoresha e Suharekës e akuzuar për korrupsion, thotë se objekti pa leje është rrënuar në tërësi

Ish-drejtoresha e Drejtorisë së Inspekcionit në Suharekë, Jehona Rrafshi- Lumi, e akuzuar për korrupsion, duke vazhduar dhënien e mbrojtjes, në seancën e së hënës...

E ardhmja e opozitës në Shqipëri, Preç Zogaj: Mënyra e vetme si mund të bashkohet sërish PD

Analisti Preç Zogaj ishte i ftuar në Euronews Albania ku komentoi rezultatin e zgjedhjeve lokale dhe situatën në Partinë Demokratike. Për sa i përket...

Himnet në ankand

E kërkon MIlani

Lajmet e Fundit