4.8 C
Prizren
E diel, 27 Nëntor, 2022

Arrestohet një femër në Prizren

Një femër është arrestuar në rrugën “Janina” në Prizren.

Arrestimi është bërë me urdhër të Gjykatës Themelore në Prishtinë.

“E dyshuara femër është dërguar në vuajtje dënimi në burgun e Lipjanit”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Kurti pranon kërkesën e ambasadorit Hovenier, shtyn vendimin për gjobitje

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka pranuar kërkesën e ambasadorit amerikan, Jeff Hovenier për shtyrjen e zbatimit të vendimit për gjobitjen e qytetarëve me...

Si do ta bajmë Shqypninë kur na nuk duem me u marrë vesht ndërmjet vedit

Nga: Gjergj Fishta Ishim nga të gjitha skajet e Shqipnisë dhe të kolonive shqiptare ndër dhena të hueja. U treguam me të vërtet shqiptar sepse...

Lajmet e Fundit