2.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Arrestohet personi i kërkuar në Prizren

Një person është arrestuar në Prizren.

I arrestuari ka qenë në kërkim të organeve të drejtësisë.

“Në bazë të urdhëresës së gjykatës, është arrestuar i kërkuari mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajte të dënimit në burgun e Prizrenit”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Kurti: Sektori privat themeli i zhvillimit ekonomik e shoqëror

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, tha se sektori privat parqet themelin e rritjes së zhvillimit dhe progresit të ekonomik e shoqëror të...

Koloneli Menger nga kontingjenti i 68-të i KFOR-it viziton “Loyola-Gymnasium”

Jemi shumë të lumtur që kemi mundur të mirëprisnim Kolonelin Menger dhe asistentin e tij nga kontingjenti i 68-të i KFOR-it në Asociacionin “Loyola...

Lajmet e Fundit