18.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Arrestohet prizrenasi pasi kapet me drogë

Në Prizren është arrestuar një person për posedim të substancave narkatike, raporton PrizrenPress.

Siç ka bërë të ditur Policia, gjatë kontrollit në veturën e tij është gjetur dhe sekuestruar një foli alumini me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë me peshë 0.90 gram.

Sipas njoftimit të Policisë, i dyshuari është intervistuar dhe me urdhër të prokurorit kujdestar lirohet në procedurë të rregullt./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Sulmohet një nxënës nga mësuesi në Prizren

Një prind ka rapurtuar dje në Policinë e Kosovës se fëmija i tij përderisa ishte në shkollë, është sulmuar nga mësimdhënësi i tij. I dyshuari...

Zelensky i kërkon parlamentit të Ukrainës ta sanksionojë Iranin për 50 vjet

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, i ka kërkuar parlamentit të vendit të vendosë sanksione ndaj Iranit për 50 vjet. Duke cituar një projekt-rezolutë, gazeta ukrainase...

Lajmet e Fundit