16.8 C
Prizren
E premte, 2 Qershor, 2023

Arsenali zyrtarizon Willianin

Arsenali ka zyrtarizuar marrëveshjen me sulmuesin e krahut, Willian.

32-vjeçari u largua në fund të sezonit nga Chelsea dhe si lojtar i lirë ka kaluar te rivalët londinezë, duke nënshkruar kontratë 3-vjeçare.

Arsenali zyrtarizon WillianinPër shtatë vjet te “Blutë” fitoi dy tituj të Premier Ligës, një Kupë FA dhe Ligën e Evropës.

Ka pasur 339 paraqitje, me 63 gola të shënuar e 56 asistime.

Më Shumë

Messi thyen tjetër rekord të Ronaldos

11-të të Ligue 1 me një barazim në Strasburg. Messi me golin që shënoi në mbrëmjen e së shtunës, është i 496 në top pesë...

Ibrahim Rugova: Kokën mund të ma ndërrojnë, por mendimin kurrë

Sjellim dhjetë thënie nga presidenti historik Ibrahim Rugova, shkruan KultPlus. Arti është si jeta, secili e gjen kuptimin e tij për vete. Kosova është një vend...

Lajmet e Fundit