3.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

Asnjë rast me COVID -19 në Prizren

Gjatë 24 orëve të fundit, janë shëruar 92 pacientë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve deri më sot është 14.143 raste.

Numri i rasteve aktive është 1.157.

Rastet pozitive janë nga komunat: Prishtinë 22 raste, Gjakovë 5 raste, Ferizaj 3 raste, Klinë 3 raste, Fushë-Kosovë 2 raste, Lipjan 2 raste, Rahovec 2 raste dhe me nga një rast në Deçan, Dragash, Gjilan, Kaçanik, Malishevë, Pejë, Podujevë, Shtime, Skënderaj dhe Vushtrri.

Më Shumë

Pas fitores së tij në Big Brother VIP Kosova, Stresi edhe nga koncertet bën thirrje që të përkrahet Luizi

Pak ditë më parë ka mbaruar edicioni i parë i Big Brother VIP Kosova, ku fitues u shpall Arkimed Lushaj – Stresi. Ai qëndroi plot...

Varane zbulon dy klubet për të cilat do të ishte i gatshëm të largohej nga United

Raphael Varane ka zbuluar dy klubet për të cilat ai mund të largohet nga Manchester United në të ardhmen. Mbrojtësi francez, i cili u tërhoq...

Lajmet e Fundit