-0.2 C
Prizren
E martë, 29 Nëntor, 2022

Ballkani kualifikohet tutje në Kupën

Kampionia në fuqi e Kosovës në futboll, Ballkani i Suharekës është kualifikuar tutje në garën e Kupës.

Ballkani e ka mposhtur me rezultat 3-1 në udhëtim te Phoenixin në rrethin e 1/16-tës së finales.

Ballkani e ka mposhtur me rezultat 3-1 në udhëtim te Phoenixin në rrethin e 1/16-tës së finales.

Dje kualifikimin tutje e siguroi skuadra e Liria e Prizrenit që e mposhti Dritën e Gjilanit me rezultat 1-2.

Më Shumë

Avdyli sulmon PDK e LDK: Nuk e kanë problem që dhe 20 vite tjera të pranonin që Serbia të lëshojë targa, veç për pushtet

Deputeti i partisë Guxo, Haxhi Avdyli, ka sulmuar ashpër dy partitë opozitare, PDK-në e LDK-në. Sipas Avdylit, këto dy partië nuk e kanë problem që...

Arrestohet personi i kërkuar në Malësi të Re të Prizrenit

Një person është arrestuar në fshatin Malësi e Re të Prizrenit. Ai ka qenë I kërkuar nga gjykata. Njoftimi I policisë Fsh. Malësi e Re 26.11.2022 –...

Lajmet e Fundit