12.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Banorët e fshatit Skorobisht të Prizrenit, ankohen se nuk kanë ilaçe dhe ushqime (Video)

SKOROBISHTA E KARANTINUAR

SKOROBISHTA E KARANTINUARBanorët ankohen se nuk kanë ilaçe dhe ushqime

Gepostet von RTK am Freitag, 17. April 2020

Më Shumë

Qeveria del me sqarim: Nga 100 euro janë ndarë vetëm për rastet e ankesave dhe gabimeve, jo për të gjithë

Qeveria e Kosovës ka dalë me sqarim lidhur me një vendim të Qeverisë së Kosovës lidhur me ndarjen e mjeteve buxhetore në kuadër të...

Moti sot me diell

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas IHK-së, vranësirat gjatë...

Lajmet e Fundit