22.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

“Bebe Rexha, po të shoh”, futbollisti dardan “gjuan” këngëtaren

“Mantia apo pite, çfarë po gatuaj?” Kjo është pyetja që Liridon Krasniqi u bën fansave të tij në “Instagram”. Sulmuesi  e kishte ndarë mendjen të gatuante vetë dhe ata që kanë dhënë përgjigjen e tyre kanë qenë të shumtë, madje edhe një personash mjaft i famshëm i botës së artit.

Postimet e Liridon Krasniqit

Krasniqi ka postuar foton, duke zbuluar se Bebe Rexha kishte zgjedhur Mantia. Një tregues që këngëtarja e njohur e di shumë mirë çfarë është Mantia, një gatim tradicional në Kosovë.

Nuk mungon një ngacmim nga futbollisti i Johor Darul Ta’zim në Malajzi. “Po të shoh Bebe Rexha”, shkruan Krasniqi, i cili përdor edhe një emoji ku tregon se është i gëzuar.

Më Shumë

Kurti arrin në Bratisllavë, pritet të flas për të ardhmen e Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka udhëtuar sot drejt Bratisllavës ku do të marrë pjesë në konferencën për sigurinë globale, Globsec.   Tashmë Kurti ka arritur...

Quni: Kosova u përjashtua nga “Defender Europe 2023”, si pasojë e politikave të gabuara

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës Anton Quni Anton Quni, tha se Kosova nga veprimet e gabuara politike është përjashtuar nga “Defender Europe 2023”. Sipas...

Lajmet e Fundit