19.8 C
Prizren
E martë, 18 Qershor, 2024

Beyonce-Jay Z nuk kujdesen për flokët e vajzës

floketblueIvyBeyonce dhe Jay-Z nuk kujdesen për flokët e vajzës së tyre 2-vjeçare, Blue Ivy. Kështu mendojnë një grup njerëzish, të cilët kanë nënshkruar një peticion që prindërit e vogëlushes të presin flokët e saj.

Peticioni nisi nga një grua e quajtur Jasmine Toliver në faqen “The Change.org”. Jasmine Toliver shkruante: “Një grua si Beyonce që e kupton rëndësinë e kujdesit për flokët është shqetësuese të shohë vajzën e saj që vuan.”

“Një femër si Beyonce, e cila shpenzon mijëra dollarë për flokët e saj nuk mund të lërë vajzën të duket si dele”, shkruan një tjetër grua.

Jasmine Toliver ka nisur fushatën në faqen “online” duke grumbulluar 3601 persona në mbështetje të “kauzës” së saj.

Më Shumë

Eurosport Italia për Shqipërinë: Skuadër ambicioze, kujdes nga Broja

'Eurosport Italia’ të martën vjen më një shkrim të gjatë për Kombëtaren shqiptare në prag të duelit me Italinë. Shqipëria dhe Italia do të ndeshen...

Vendlindja e përkujton Bekim Fehmiun

  Në Prizren u nderua jeta dhe vepra e Bekim Fehmiut, aktorit të shquar shqiptar, në 14-vjetorin e vdekjes së tij. Në këtë ngjarje, miqtë, dashamirët,...

Lajmet e Fundit