19.1 C
Prizren
E martë, 25 Qershor, 2024

Flori publikon hitin e verës “Ta boja me drita”

88680Flori ka nxjerrë nga ‘makineria e hiteve’ boom-in e radhës, që është publikuar në “My Music” me një videoklip tepër interesant. Një vajzë e bukur dhe Flori, që si një ‘hajdut zemrash’ i vihet nga pas derisa e bën për vete… Pastaj? Pastaj e humb sërish.

Fundi i klipit sjell një skenë shumë komike; vajzën bukuroshe, që i drejtohet Florit dhe që papritur e përplas një automjet. Kënga pritet të shndërrohet në një hit veror. Por ky nuk do të jetë projekti i vetëm i Florit dhe “Threedots”. Të tjera këngë, shumë të arrira do të lançohen gjatë stinës së nxehtë për të gjithë artdashësit.

Më Shumë

Arrest shtëpiak për dy të dyshuarit në lidhje me vdekjen e 47-vjeçares në ashensorin e Prizrenit

Gjykata Themelore në Prizren ka caktuar masën e arrestit shtëpiak për B.K. dhe H.K., lidhur me rastin e 20 qershorit 2024, ku një grua...

Digjet një veturë në autostradën Prishtinë-Prizren

Një veturë është djegur sot në orët e hershme të mëngjesit në autostradën Prishtinë-Prizren. Vetura është djegur rreth orës 02:40. Telegrafi ka kontaktuar me Policinë e...

Lajmet e Fundit