9.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Bieber ngacmon nënën e Kim Kardashian

Bieber-KendallPas sherrit që pati me Orlando Bloom, në lidhje me ish bashkëshorten e tij, tashmë Justin Bieber ka vijuar të ngacmojë bukuroshet e familjes Kardashian.

Me anë të fotove të postuara në Instagramin e tij, këngëtari ka aluduar se ka fjetur edhe me nënën e Kim Kardashian, Kris Jenner, si dhe motrën e saj nga nëna, Kendall Jenner.

20-vjeçari ka publikuar një fotografi ku përqafon 58 vjeçaren, ndërsa në një koment ka shkruar: “Kendall Jenner, Kris Jenner, kush është babi…”.

Ai nuk është ndalur me kaq, ndërsa ka postuar edhe një tjetër fotografi, në të cilën shihet pranë Kendall.

Më Shumë

Prizreni pritet që do të behet me ngrohtore |Video

Prizreni si komuna e dytë më e madhe, ende nuk ka një sistem të ngrohjes qendrore kolektive. Por, kjo pritet të ndodh përmes një...

Krasniqi, Kurtit: Në vilën e kasapit të Kosovës, Titos, pranove të gjitha ato që i kundërshtoje

Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka kritikuar ashpër kryeministrin e vendit, Albin Kurti, për marrëveshjen e arritur në Ohër me presidentin...

Lajmet e Fundit