11.8 C
Prizren
E premte, 1 Dhjetor, 2023

BKI vizitoi edhe Partinë e Drejtësisë

PDKëshilli i Bashkësisë Islame të Kosovës në Prizren, ka vizituar sot edhe Degën e Partisë së Drejtësisë.

Përfaqësuesit e Këshillit bashkë me kryetarin e Degës së PD-së Dr Azzam Dida kanë diskutuar për tema të ndryshme me të cilat ballafaqohen qytetarët e Prizrenit.
BKI dhe PD janë pajtuar që të vazhdohet edhe në të ardhmen me këtë bashkëpunim pasi që është vlerësuar se është i domosdoshëm dhe në interes të qytetarëve./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Qeveria e Maqedonisë së Veriut miraton marrëveshjen për projektimin e rrugës Tetovë – Prizren

Qeveria e Maqedonisë së Veriut në mbledhjen e së martes e ka miratuar marrëveshjen për projektimin e rrugës Tetovë – Prizren. Njoftimi u bë nga...

Këngëtarja rumune këndon këngën për Adem Jasharin: Zemra ime qan për vuajtjet që keni kaluar

Këngëtarja nga Rumania, Andreea Vilcani ka mahnitur audiencën shqiptare me zërin e saj teksa i këndoi heroit legjendar të Kosovës, Adem Jasharit, kryesisht me...

Lajmet e Fundit