15.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Maj, 2024

Blendi Fevziu, pushime në Firence me familjen

blendi fevziu me familjePër moderatorin e njohur të “Opinion”, pushimet kanë nisur tashmë. Pasi ka vizituar jugun e vendit, Blendi së bashku me familjen e tij është duke pushuar në Firence të Italisë. 

Casual dhe tepër i relaksuar, moderatori ka bërë këto shkrepje teksa vizitonte qytetin e vjetër. Blendi, bashkëshortja dhe vajza e tyre sapo kanë nisur turin nëpër vendin e Evropës.

Fevziu është ndër gazetarët që nuk është prononcuar ende për çështjen “Fullani”, duke lënë kështu pas aktualitetin për të shijuar stinën e verës.

Më Shumë

Policia shqipton 2.119 gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 2119 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore janë evidentuar...

Këngëtarja e njohur ndahet nga i dashuri i saj 30 vjet më i ri

Madonna është ndarë nga i dashuri i saj 35 vite më i ri. Kështu bëjnë të ditur mediat e huaja, gjersa thonë se kjo ndodhur...

Lajmet e Fundit