17.8 C
Prizren
E premte, 24 Maj, 2024

Bleonës i pëlqen të notojë nudo

bleona qerreti nudoooMe rastin e ditëlindjes, Bleona Qereti i ka dhënë kohë vetes dhe familjes së saj për të kaluar disa ditë pushimi në një prej destinacioneve më të preferuara turistike, në St Bart’s. 

Mes fotove të publikuara, Bleona ka zbuluar edhe që i pëlqen të notojë e zhveshur. “Kur pishina është e gjitha e jotja, ti mund të notosh nudo”, ka shkruar këngëtarja. Mes dhjetëra postimeve në ditën e lindjes, Bleona ka falënderuar fansat e saj, duke thënë veç të tjerash se, është e bekuar nga Zoti që ka adhurues aq të mirë.

Më Shumë

Egzon Pireci publikon këngën e re

Këngëtari Egzon Pireci ka lansuar projektin e tij të radhës. Kënga mban titullin “Për ty jam betu” dhe i referohet çifteve të martuara. https://youtu.be/ND4BQG-zdAc?fbclid=IwY2xjawC1i9RleHRuA2FlbQIxMAABHTf30cngwp7vdNTzlHnGxQKJCmlN6_586TdK7tUo6QzHh0_WtQ5OCM7UCw_aem_AdS3WMbO2apfTwTXA6ANETEQJdvBv-_29N1MJ1-5mxEnjIftVTx5E4cl3SRfV28AmJKt07iVTEH_MKC_o7PbXBtB Marketing https://prizrenpress.com/eli-edona-mobilieria-me-oferta-me-te-mira-ne-prizren/ https://prizrenpress.com/guraziu-ne-prizren-me-20-vjet-pervoje-pune-ne-vendosjen-e-dyerve-laminatit-parketit-kuzhinave-dhe-dhomave-te-fjetjes/ https://prizrenpress.com/adi-plast-ne-prizren-nje-emer-i-njohur-ne-tregun-e-kosoves-dhe-nderkombetar-per-vendosjen-e-dyerve-dhe-dritareve/ https://prizrenpress.com/kompleksi-newco-elan-ofron-banesa-te-endrrave-tuaja-ne-zemer-te-prizrenit/ https://prizrenpress.com/banesa-ne-shitje-nga-renelual-tahiri/

138 vite pa Viktor Hygon, shkrimtari francez që pasurinë e tij e la amanet për të varfërit

138 vite më parë, më 22 maj 1885 ndali trokun e vet të drobitur nga vitet dhe dhimbjet, zemra 83-vjeçare, e Viktor Hygoit, babait...

Koha dritëplotë

Lajmet e Fundit