0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Blero së shpejti vjen me “Inati”

Blero5-27Blero, i njohur për muzikën Pop dhe RnB, tashme është në përfundim të projektit të tij veror.

Kënga titullohet “Inati” dhe sjell ritme të reja. Mësohet se vetëm pak ditë, na ndajnë nga projekti i ri i Bleros.

Më Shumë

Shakira: Faleminderit për mbështetjen tuaj!

Një këngë nga ylli latin Shakira për ish-partnerin e saj Gerard Pique duke e tradhtuar ka thyer rekorde në YouTube, shkruan gazeta "Kosova Sot...

59 aksidente për 24 orë

59 aksidente kanë ndodhur gjatë ditës së fundit në Kosovë. 26 aksidente ishin me të lënduar, ndërkaq 33 përfunduan me dëme materiale, ka njoftuar Policia...

Lajmet e Fundit