23.8 C
Prizren
E enjte, 21 Shtator, 2023

Bllokohet rruga për në Brezovicë(Foto)

Rruga për në Brezovicë është bllokuar për shkak të reshjeve të mëdha të borës, njofton Klan Kosova.

Këtë lajm e ka konfirmuar për Klan Kosova Ilir Morina – kryeshefi i agjencisë për mbrojtjen e mjedisit në Kosovës, i cili tha se policia ka bllokuar rrugën për shkak se nga mëngjesi janë në përpjekje për të zhbllokuar atë.

Më poshtë një fotografi nga Brezovica.

Pasi dhanë lajmin se po bëhen prindër, Kiara dhe Luizi pranojnë dhuratën më të bukur të mundshmne

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun. Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin. Kiara është...

Policia po heton rastin e vdekjes së një personi nga rrokullisja e traktorit në Suharekë

Policia e Kosovës është duke hetuar rastin e vdekjes së një qytetari nga rrokullisja e traktorit në Suharekë. “Është raportuar se viktima kishte humbur kontrollin...

Lajmet e Fundit