22.8 C
Prizren
E enjte, 18 Korrik, 2024

BMW rrotullohet në Brezovicë, rruga e pa pastruar nga bora!

Një veturë e tipit “BMW” është rrotulluar në pasditën e së martës në Brezovicë.

IndeksOnline ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes.

Deri te aksidenti duket se ka ardhur për shkak të mos pastrimit të rrugës nga bora.

Në fotografitë që ka siguruar IndeksOnline shihet se në pjesën ku është aksidentuar vozitësi i BMW rruga kryesore ishte e mbuluar me borë.

Siç duket organet përgjegjëse nuk e kanë kryer punën e tyre.

Kujtojmë që nga orët e vona të natës së kaluar reshjet e borës nuk kanë të ndalur dhe një pjesë e madhe e Kosovës, sidomos malore, është veshur me ngjyrën e bardhë./IndeksOnline/

Më Shumë

Parashikimi i motit për sot, temperaturat shkojnë deri në 34 gradë celsius

Me diell dhe vranësira të shpërndara. Kështu do të mbajë moti gjatë ditës së mërkurë mbi Kosovë. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, këto vranësira parashihen kryesisht...

Sot publikohen të dhënat e para të regjistrimit të popullsisë

Agjencia e Statistikave të Kosovës sot do të publikojë të dhënat paraprake të regjistrimit të popullsisë, ekonomive familjare dhe banesave. Në ngjarjen që pritet të...

Lajmet e Fundit