25.8 C
Prizren
E martë, 23 Korrik, 2024

Bukuroshja gjen rastin të tregojë trupin seksi

Lynnie është një nga modelet më të mira.

Biondia bukuroshe ka hedhur dy fotografi në Instagram ku shihet se përsëri doli me bikine.

Lynnie i pyeti ndjekësit e saj se cila foto i pëlqen më shumë.

Sidoqoftë, që të dy fotot duken seksi.

Më Shumë

Liria prezanton fanellat e reja të frymëzuara nga historia e Prizrenit

FC Liria sot ka prezantuar fanellat e reja për sezonin 2024-2025. Tri fanellat janë dizajnuar duke u frymëzuar nga historia e Prizrenit dhe klubit. "Prizreni,...

Kryetari Totaj fillon dëgjimet publike për buxhetin 2025

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka nisur seriën e dëgjimeve publike për hartimin e buxhetit të vitit 2025 me një vizitë në fshatin Reqan...

Lajmet e Fundit