16.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Bukuroshja gjen rastin të tregojë trupin seksi

Lynnie është një nga modelet më të mira.

Biondia bukuroshe ka hedhur dy fotografi në Instagram ku shihet se përsëri doli me bikine.

Lynnie i pyeti ndjekësit e saj se cila foto i pëlqen më shumë.

Sidoqoftë, që të dy fotot duken seksi.

Më Shumë

25 vjet më parë ra në altarin e lirisë dëshmori i parë i Prizrenit, Përparim Thaçi

25 vjet më parë ra në altarin e lirisë dëshmori i parë i Prizrenit futbollisti, Përparim Thaçi Në luftën për liri, dëshmori i parë i...

Moti sot: I vranët dhe me shi, temperaturat deri në 25 gradë Celsius

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se edhe sot pritet të ketë reshje shiu e shkarkime rrufesh. Sipas IHMK-së, në shumë zona të...

Lajmet e Fundit