18.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Gwen Singer shtrihet dhe hap këmbët

Është zeshkane dhe shumë seksi.

Gwen ka hedhur një fotografi të re në Instagram me të cilën padyshim që ka mahnitur rrjetin.

Ajo shihet e shtrirë, derisa ka hapur këmbët.

E veshur vetëm me të brendshme, Gwen duket shumë HOT.

Më Shumë

Rekord gjobash, policia lëshoi dorën të mërkurën -“i fiku” qytetarët me 2486 tiketa

E mërkura ka qenë dita kur policia ka bërë “kërdi” me dënime në trafik. Këtë ditë, forcat e rendit nuk falën kundërvajtësit, duke shqiptuar hiq...

Eurolind Avdimetaj transferimi i ri i Suharekës

Suhareka ka vazhduar me përforcime për sezonin e ri, ku do të luajnë për herë të parë në Superligë. Eurolind Avdimetaj është transferimi më i...

Lajmet e Fundit