4.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

Bunjaku kthehet tek Golden Eagle Ylli

Valon Bunjaku është rikthyer tek ekipi kampion aktual i Kosovës, Golden Eagle Ylli, ku ka luajtur më parë.

Kjo pas një sezoni të kaluar në ekipin e vendlindjes së tij.

Ky është edhe transferimi i parë që bërë ekipi suharekas, përkundër që ka vazhduar kontratat me kapitenin Gëzim Morina, Ardit Pepajn e Drilon Shalën.

Më Shumë

Me bukurinë e lirisë

Sahit Osmani (22 dëshmorëve ,dhe 18 martirëve të Randobravës) Me bukurinë e lirisë keni hyrë në qenien tonë Të shndërruar në përmendore me bardhësinë e ditëve rilindni Shtresave të atdheut gjaku...

Pasardhësi i mundshëm i Putinit thotë se vendet e NATO-s janë palë në konflikt në Ukrainë

Sekretari i Këshillit të Sigurisë të Rusisë, Nikolai Patrushev, ka pohuar se NATO është palë në luftën në Ukrainë. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi,...

Lajmet e Fundit