37.8 C
Prizren
E premte, 19 Gusht, 2022

Emra cakton ditët e takimit me qytetarë

Kryetarja e Gjykatës Themelore në Prizren, Shpresa Emra, nga ky muaj, do të fillojë t’i pres në takim qytetarët dhe palët e interesuara.

Për këtë muaj, Emra, palët do t’i pres më 25 korrik nga ora 14:00, kurse për muaj e ardhshëm më datën 8 dhe 22 gusht, gjithashtu nga ora 14:00./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Kurti kërkon anëtarësimin e Kosovës në NATO

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, në një konferencë të përbashkët në Bruksel me sekretarin e NATO-s, ka kërkuar anëtarësimin e vendit tonë në këtë...

E papërsëritshmja, Madonna sot feston 64 vjetorin e lindjes

Madonna sot është plot 64 vjeçe. Këngëtarja legjendare sot ka ditëlindjen dhe kësisoj nuk ka se si mos ta kujtojmë ikonën e popit botëror dhe...

Lajmet e Fundit