13.8 C
Prizren
E premte, 9 Qershor, 2023

Burrit në Malishevë djali dhe gruaja i shkaktojnë dhunë psikike, policia hap rast

Një burrë në Malishevë ka raportuar në Polici se djali dhe gruaja e tij i kanë shkaktuar dhunë psikike.

Palët janë intervistuar dhe është njoftuar mbrojtësi i viktimave.

Rasti shkon në procedurë të rregullt.

“DHUNË NË FAMILJE- Malishevë 08.05.2023 – 10:00. Ankuesi kosovar deklaron se djali dhe bashkëshortja e tij i kanë shkaktuar dhunë psikike. Palët e involvuara në rast janë intervistuar dhe është njoftuar mbrojtësi i viktimave. Në konsultim me prokurorin rasti shkon në procedurë të rregullt.”

Më Shumë

Dafina dhe Ya Nina puthen në buzë

Dafina Zeqiri dhe Ya Nina po e shijojnë suksesin e duetit të parë bashkë, Nasty x See me. Bukuroshet shqiptare e lansuan projektin të bashkangjitur...

Letra e Lasgush Poradecit për Kristo Konon: Kam qenë i sëmurë, mbeta në shtëpi

Një letër e mrekullueshme që Lasgush Poradeci i dërgon kompozitorit Kristo Kono në vitin 1948, pasi ky i fundit kishte kompozuar për poezitë e...

Lajmet e Fundit