5.8 C
Prizren
E premte, 7 Tetor, 2022

Ceremonia e pranim -dorëzimit të detyres së kryetarit të ri të Prizrenit, Mytaher Haskuka (Video)

Më Shumë

Policia shqiptoi 2060 tiketa në trafik

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka shqiptuar 2060 gjoba në trafik për 24 orë. "Aksident trafiku  me të lënduar 17, aksident trafiku me dëme...

Anulohet lufta në mes të Joshuas dhe Furyt: Promovuesi Heran jep detajet

Eddie Hearn ka deklaruar se ndeshja e propozuar mes Anthony Joshuas dhe Tyson Furyt është anuluar. Një ndeshje ëndrrash mes dy peshave të rënda britanike...

Moti sot

Lajmet e Fundit