21.8 C
Prizren
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Çfarë tatuazhi po bën Flori?

Flori-tatuazhFlori Mumajesi ka vendosur të bëjë një tatuazh në dorën e tij. Ndërsa ka qënë në procesin e “gdhendjes” në trup, ai ka bërë edhe një foto.

Kjo foto ka ngacmuar sidomos fanset e tij, ndërsa donin të dinin se çfarë do të bënte ai në dorën e djathtë.

Bashkangjitur fotos ai shkruan: “Shoqnia vjetër vazhdon dhe bën. Kur të përfundohet, do ta shihni”.

Më Shumë

Lajmet e Fundit