11.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Chloe Moretz flet hapur për marrëdhënien me djalin e Beckhamit

Chloe Moretz-Brooklyn Beckham1Ajo është përfolur se po takohet me djalin e çiftit David-Victoria dhe tani Chloe Moretz ka folur më shumë në lidhje me 15 vjeçarin Brooklyn Beckham.

Ata janë parë duke bërë skejbord sëbashku por aktorja e Kick-Ass ka thënë se ata kanë stile të ndryshme kur bëhet fjalë për sportin dhe nuk mund të vendosë se cili është më i mirë në sport.

Chloe Moretz-Brooklyn Beckham“Nuk e di. Dua të them, ai ka një skejbord të vogël, ndërsa unë përqej një më të gjatë”, ka thënë ajo.

“Mendoj se ai është i guximshëm, si një mashkull tipik. Por unë nuk jam tillë, nuk dua të thyej ndonjë brinjë”, ka përfunduar aktorja 17 vjeçare.

Më Shumë

Australiani arrestohet për pajisjen në formë të armës, e cila shërben për konsumim të marihuanës

Policia australiane ka akuzuar një burrë që dyshohet se mbante atë që dukej të ishte një pushkë sulmi AK-47 – por që doli të...

Olta ‘ngacmon’ Kiarën: Luizi dëshiron fëmijë sapo të dilni ndërsa ti ke karrierën para, çfarë do të bësh

Nominimi këtë javë në Big Brother VIP Albania është më i ngushtë mes banorëve se herët të tjera. Këtë herë janë vetëm dy të nominuara,...

Një gazetar ideal

Lajmet e Fundit