-6.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Çiklisti goditet nga vetura, dërgohet në Spitalin e Prizrenit

Një çiklist është goditur nga vetura në Prizren.

Viktima ka marrë lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin e Prizrenit, transmeton “PrizrenPress”

Raporti i policisë

Rr. Ismail Kryeziu, Prizren 11.01.2023 – 08:10. I dyshuari mashkull kosovar, deri sa ishte duke ngarë veturën e tij nga pakujdesia godet çiklistin mashkull kosovar, ku përveç dëmeve materiale lëndim trupore pëson çiklisti dhe i njëjti dërgohet për tretman mjekësor në Spitalin e Prizrenit.

Më Shumë

Ablelard Tahiri: Kurti po tenton ta fus edhe Mamushën në Asociacion, që të thotë se nuk është një etnik

Abelard Tahiri, shefi i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës është i ftuari i radhës në “Blic InterView”. Tahiri ka komentuar planin gjashtë pikësh...

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot do të mbajë mot me vranësira te cilat vonë gjatë natës parashihen të sjellin...

Biseda me djalin

Lajmet e Fundit