22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Çiljeta: Kam zënë mend, nuk e bëj publik burrin

Çiljeta XhilagaKëngëtarja Çiljeta Xhilaga në një intervistë për Panorama Plus, ka treguar arsyen se përse nuk është mediatik babai i fëmijës së saj.

“Unë kam një jetë të lumtur bashkëshortore dhe lumturinë më të madhe e ndjej sepse, veç asaj që jemi bërë me fëmijë, mbetet fakti tjetër sepse ai nuk është i ekspozuar. Po të ishte i ekspozuar, do të fillonin problemet. Unë i di gjërat si rrjedhin, dhe nga e kaluara dhe nga eksperienca ime, me një fjalë mediat i shkatërronin lidhjet. Kjo është zgjedhje e imja dhe e Tomasit dhe kështu do të ngelet,” tha ajo.

Ajo shprehet se këtë verë ka një tjetër bashkëpunim për tregun shqiptar me Adam Clay.

Më Shumë

Walker: Kosova është një tregim i jashtëzakonshëm suksesi

Ambasadori William Walker është takuar me kryeministrin Albin Kurti. Këtë takim Walker e ka vlerësuar produktiv dhe shumë trë mirë. “Më lejoni të them se...

Vdes një person në Rahovec pasi u godit nga traktori

Një person ka vdekur në Rahovec pasi është goditur nga një traktor. Sipas raportit policor, i dyshuari mashkull kosovar duke lëvizur prapa me traktor, dyshohet...

Lajmet e Fundit