31.8 C
Prizren
E enjte, 18 Gusht, 2022

Çmenduri/ Bartomeu sfidon Messin: Jap dorëheqjen nëse flet publikisht!

Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, nuk ka ndërmend që të japë dorëheqjen. Ai nuk dëshiron të largohet nga drejtimi i klubit dhe nëse kjo përkthehet me largimin e Lionel Messit nga klubit.

Argjentinasi nuk e do, tifozët po protestojnë kundër presidentit, ndërsa ky i fundit ka një ide tjetër. Presidenti ka pranuar se do të largohet nga klubi, por vetëm me një kusht të vështirë sipas asaj që shkruan TV3.

Bartomeu do të japë dorëheqjen nëse Messi del publikisht dhe deklaron se problemi më i madh i Barcelonës është presidenti. Një skenar surreal dhe thuajse i pamundur, pasi kapiteni me siguri që nuk do e bëjë diçka të tillë.

Çmenduri/ Bartomeu sfidon Messin: Jap dorëheqjen nëse flet publikisht!

Më Shumë

Kërkohet miratimi i Ligjit për pagat, paralajmërohet grevë në arsim

Gjatë ditës së sotme janë takuar Kolegjiumi për arsim në kuadër të Asociacionit të Komunave të Kosovës (AKK) dhe Sindikata e Bashkuar e Arsimit,...

Kapen me marihuanë, arrestohen dy persona në Marash të Prizrenit

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Marash të Prizrenit, pasi që gjatë kontrollit tek të njëjtit është gjetur dhe konfiskuar substancë e...

Lajmet e Fundit