18.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Cruz dhe Bardem të pandashëm

PenelopeCruz-plazh1Penelope Cruz dhe Javier Bardem kanë disa vite të martuar, por ata duken sikur janë sërish në periudhën e muajit të mjaltit. Çifti u fotografua teksa shkëmbente puthje pasionante pas një darke me miqtë e tyre në një restorant të Madridit.

Dukej se të dy aktorët nuk dëshironin të shkëputeshin për asnjë moment nga njëri-tjetri. Ata ishin në sintoni, të veshur me xhinse dhe xhaketë lëkure teksa u fotografuan duke dalë nga restoranti.

Penelope dhe Javier filluan të takoheshin në vitin 2007 dhe në 2010-n vendosën të martoheshin. Në 2008-n ata ishin pjesë dhe e të njëjtit kast aktorësh në filmin “Vicky Cristina Barcelona”. Çifti ka një djalë 3 vjeç, Leonardo dhe një vajzë 9-muajshe Luna.

Më Shumë

Shkodra kryeqytet, kërkesa e 26 deputetëve në parlamentin e 100 viteve më parë

26 deputetë të kryesuar nga Luigj Gurakuqi, kreu i opozitës dhe peshkopi Fan Noli, nuk e donin Tiranën por Shkodrën si kryeqytetin e tyre. Ky...

Breshër i madh në Duhël të Suharekës

Reshje të mëdha të shiut të përcjella edhe me breshër kanë përfshirë sot Komunën e Suharekës. Gazeta10 ka siguruar pamje ku shihet se rruga është...

Lajmet e Fundit