6.8 C
Prizren
E diel, 21 Prill, 2024

Dafina, ‘orgji me bashkëshortet…’ për ditëlindje

Dafina me bashkëshortetDafina Zeqiri, pas turneve të saj të lodhshme gjen kohë edhe për miqtë. Menjëherë pas mbarimit të koncertit në Ferizaj këngëtarja ka festuar ditëlindjen e mikeshës së saj.

Ato kanë festuar deri në mëngjes, ndërsa në orët e para të mëngjesit shihen duke ndarë të njëjtin shtrat.

Dafina dhe tre femra të tjera të veshura me fustanet e festës dhe të përqafuara me njëra tjetrën mjaftohen me një shtrat.

“Me bashkëshortet e mia në shtrat”, shkruan Dafina në Instagram.

Më Shumë

Kush është 29-vjeçarja shqiptare që përplasi për vdekje vëlla e motër në Kroaci!

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Koraci dy ditë më parë, ku si pasojë e një aksidenti humbën jetën vëlla e motër, 21...

Këta dy shokë krijuan lëkurën nga kaktusi dhe i shpëtuan jetën 1 miliardë kafshëve

Adrian dhe Marte, dy sipërmarrës me origjinë nga Meksika, kanë zhvilluar një 'lëkurë' vegane të quajtur "Desserto" nga Kaktusi. Ky material eco-friendly ngjan shumë me...

Lajmet e Fundit