25.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Dafina zhvishet plotësisht (Foto)

Dafina-nudo14aKëngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, ka realizuar së fundmi një intervistë ekskluzive per Telegrafin me foto ekskluzive që shfaqin si kurrë më parë linjat e saj trupore.

Dafina, e cila konsiderohet si një prej këngëtareve më seksi shqiptare, ka realizuar një foto sesion për Telegrafin me fotografin Arton Humolli.

Ajo nuk ka hezituar edhe të zhvishet dhe të tregojë të gjitha anët e bukura të saj.

 

 

Dafina-nudo14c Dafina-nudo14b

Më Shumë

Lajmet e Fundit