14.8 C
Prizren
E enjte, 1 Qershor, 2023

Dhunë familjare në Suharekë, burri rrah gruan

Një rast i dhunës familjare është shënuar në Suharekë.

Policia e Kosovës thotë se një femër ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj, me q’rast ka pësuar lëndime trupore.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Nuk raportohet për të arrestuar.

Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Kaos në një shkollë tjetër në Serbi, arrestohet nxënësi pasi kërcënoi shokët dhe mësuesen me vrasje

Në një shkollë në komunën e Surcinit në Serbi gjatë ditës së djeshme ka ndodhur një incident, pasi një nxënës kishte kërcënuar se do...

Malli pa afat në markete në fund u faturohet punëtorëve

Arkëtarët e marketeve në Kosovë, shpeshherë dënohen me pagë nga punëdhënësi, për shkak se në rafte u gjendet mall pa afat. Këtë e konfirmon...

Lajmet e Fundit