22.8 C
Prizren
E enjte, 11 Gusht, 2022

Donnarumma: Nuk është e vërtetë se nuk jam i lumtur në PSG

Portieri Gigi Donnarumma ka bërë debutimin me PSG-në në Ligën e Kampionëve përballë Manchester Cityt ku bëri një paraqitje të admirueshme.

Aventura e tij të parisienët nuk ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme, pasi portieri më i mirë i Evropës deri më tani ka qenë zgjedhje e dytë për Pochettinon dhe kjo ka shkaktuar pakënaqësi te ai.

Javën e kaluar u raportua se Gigi nuk ishte i lumtur në klub, lajme të cilat ai i ka mohuar kategorikisht pas ndeshjes me Cityn.

“Njerëzit flasin në rrjete sociale për largimin nga PSG-ja sepse Navas luan si titullar. Qesha kur i pashë këto. Janë plotësisht lajme false. Jam shumë i lumtur te PSG-ja, lëreni të flasin, klubi më mbështet. Ishte ëndrra ime të debutojë në Ligën e Kampionëve. Jam shumë i lumtur tani, isha i qetë sepse e dija që ky moment do vinte”, ka thënë Donnarumma.

Më Shumë

Fermerët e Anadrinisë eksportojnë rreth 1 miliion kg speca në BE

Kushte të favorshme për bujqësi po vlerësohet të ketë rajoni i Anadrinisë. Fermerë të kësaj ane tashmë kanë nisur eksportin e produkteve të tyre...

Vetura godet këmbësoren në Prizren

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në fshatin Malësi e Re në Prizren. Një veturë ka goditur një vajzë, e cila...

Lajmet e Fundit