15.8 C
Prizren
E martë, 27 Shkurt, 2024

Dua Lipa ndahet nga i dashuri Romain Gavras

Mediat e huaja raportojnë se Dua Lipa është ndarë nga i dashuri i saj regjisori Romain Gavras pas një romance tetë mujore.

Dyshja tani thuhet se tani kanë ndarë rrugët, sipas The Sun.

Këngëtarja ka vendosur që dëshiron të përqendrohet vetëm në muzikën e saj në momentin përpara publikimit të albumit të saj të tretë.

“Dua dhe Romain kanë ndarë rrugët pas një vere dashurie. Ajo ka dobësi kur bëhet fjalë për karrierën e saj dhe dyshja i dhanë fund lidhjes përpara se gjërat të përkeqësoheshin”, tha një burim.

“Romain e konsideronte Duan si punëtore, por ajo nuk planifikon të ngadalësojë për asgjë apo askënd”, shtoi burimi.

Dyshja u panë për herë të fundit duke shijuar një natë së bashku muajin e kaluar, teksa iu bashkua edhe vëllain e yllit, Gjin, 17 vjeç.

“Kanë më shumë ndjenjat dhe emocionet e ndryshme që keni gjatë gjithë periudhës së të qenit beqar” , tha Dua.

“Është gjithashtu mirëkuptim. Ju e kuptoni se çfarë doni. çfarë keni nevojë dhe çfarë meritoni. Kjo kalon nga faza e zbulimit të beqarisë në një marrëdhënie potencialisht të re”, u shpreh ajo.

“Atëherë janë ditët e para dhe të shohësh të vërtetën pas dikujt – nëse janë të vërtetë apo jo. Ose kush janë ata”, ka deklaruar Dua.

Më Shumë

Moti sot kryesisht i vranët, priten reshje të pakta shiu në disa vende

Për sot parashihet  të mbajë mot kryesisht i vranët, ku pritet lokalisht të ketë reshje të pakta shiu Era do të fryjë nga juglindja, e...

Fjalimi i fundit i Skënderbeut: Jam në prag të varrit!

Para se heroi ynë Skënderbeu të fillonte fjalimin e tij të fundit, urdhëron që djali i tij i vetëm, Gjoni, asokohe dhjetë vjeç, të...

Lajmet e Fundit