22.8 C
Prizren
E enjte, 30 Maj, 2024

Dy aksidente me dy të lënduar në Prizren

Dy aksidente kanë ndodhur në Prizren.

Lëndime kanë pësuar dy persona, përkatësisht një biçiklist dhe vozitësja e një veture.

Rr. “Besim Shala”, Prizren 26.07.2023 – 19:00. Vozitësi mashkull kosovar nga pakujdesia ka goditur biçiklistin mashkull kosovar. Si pasojë, biçiklisti ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor.

• Fshati Lutogllavë, Prizren 26.07.2023 -16:20. Ka ndodhur aksident trafiku në mes dy veturave civile. Si pasojë, lëndime ka pësuar vozitësja femër kosovare e cila ka pranuar tretman mjekësor.

Reklamë

Bëhu me banesë  në super lokacion, pranë qendrave tregtare Galeria Shopping Mall,  dhe Abi Çarshia, Qëndra Mjeksis Urgjente 100m , Stacioni i Autobusëve 100m.

Mob: +383 44 128 112

Email: [email protected]

Web: www.renelualtahiri.com

 

Më Shumë

Quni për avancimin e Kosovës në AP-në e NATO-s: Çështje e ngritur nga presidenti Rugova

Të hënën, Kosova u avancua nga anëtare vëzhguese në atë të asociuar në kuadër të Asamblesë Parlamentare të NATO-s. Lidhur me këtë ka folur ish-ministri...

Ylli i Leipzig në listën e ngushtë të Bayern-it

Bayern Munich me sa duket po shikon drejt RB Leipzig si pjesë e planifikimit të skuadrës për sezonin e ri. Dani Olmo thuhet se...

Lajmet e Fundit